امروز دوشنبه 29 آبان 1396

21- مانتو مجلسی

مانتو شال گل رز
مانتو شال گل رز مانتو شال گل رز، محصول شرکت MICI می باشد. این مانتو شال از جنس گاواردین است و روی آن، (هم مانتو و هم شال) با خرجکار گل رز تزئین شده است.
350,000 تومان
مانتو مجلسی الینا
مانتو مجلسی الینا چادر مجلسی الینا، محصول شرکت MICI می باشد. این محصول از سه قسمت شال، مانتو و حریر طرح عبایی تشکیل شده که روی آستین و دور یقه آن خرجکار طلایی کار شده است.
295,000 تومان
مانتو شال سوفیا
مانتو شال سوفیا مانتو شال سوفیا، محصول شرکت MICI می باشد. جنس این محصول گاواردین، و روی آن خرجکار طلایی کار شده است. این مانتو شال، دارای شال مجزاست و در دو رنگ مشکی با خرجکار طلایی و نباتی با خرجکار آبی طلایی موجود است.
350,000 تومان
مانتو مجلسی الیا سرمه ای خرجکار طلایی
مانتو مجلسی الیا سرمه ای خرجکار طلایی مانتو مجلسی الیا سرمه ای خرجکار طلایی، محصول شرکت MICI می باشد. این محصول از یک مانتو و حریر متصل به آن تشکیل شده، همچنین دارای شال مجزاست. دور آستین و یقه آن نیز با خرجکارهایی طلایی زیبا تزئین شده است.
340,000 تومان
مانتو مجلسی الیا مشکی خرجکار نقره ای
مانتو مجلسی الیا مشکی خرجکار نقره ای مانتو مجلسی الیا مشکی خرجکار نقره ای، محصول شرکت MICI می باشد. این محصول از یک مانتو و حریر متصل به آن تشکیل شده، همچنین دارای شال مجزاست. دور آستین و یقه آن نیز با خرجکارهایی نقره ای زیبا تزئین شده است.
340,000 تومان
مانتو جناغیB&W
مانتو جناغیB&W مانتو جناغیB&W، محصول شرکت MICI می باشد. دارای شال مجزاست و روی آن پارچه جناغی کار شده است.
215,000 تومان
مانتو شال نسیم مخملی
مانتو شال نسیم مخملی مانتو شال نسیم مخملی، محصول شرکت MICI می باشد. مانتوی آن از جنس گاواردین و دارای شال مجزاست. ویژگی منحصر بفرد این مانتو شال، تزئین شده با پارچه طرح مخمل است.
200,000 تومان
مانتو شال نسیم گیپوری
مانتو شال نسیم گیپوری مانتو شال نسیم گیپوری، محصول شرکت MICI می باشد. مانتوی آن از جنس گاواردین و دارای شال مجزاست. ویژگی منحصر بفرد این مانتو شال، تزئین شدن با گیپور دانتل است.
160,000 تومان