امروز دوشنبه 29 آبان 1396

4- مقنعه

مقنعه نوجوان سارا
مقنعه نوجوان سارا همانند مقنعه زیرشالی با دو سایز 1 و 2 - تزئین شده با گل و شکوفه
13,000 تومان
مقنعه امیره نوجوان
مقنعه امیره نوجوان شامل دو قسمت مجزا (سربند کلاهی و مقنعه) - تزئین شده با گل و شکوفه
15,000 تومان
مقنعه زیرشال
مقنعه زیرشال پوششی مناسب برای زیرشال - جنس ویسکوز (نخی)
9,500 تومان
مقنعه بیتا دخترانه
مقنعه بیتا دخترانه مقنعه بیتا دخترانه، محصول شرکت MICI می باشد. این مقنعه همراه با زیر شالی مناسب (ترجیحا رامش) استفاده می شود. رنگ مقنعه و زیر شالی را می توان با هم ست کرد. رنگ بندی متنوع این محصول  آن را از سایر محصولات متمایز می کند.
15,000 تومان
مقنعه دخترانه کویتی
مقنعه دخترانه کویتی مقنعه دخترانه کویتی، محصول شرکت MICI می باشد. دارای زیرشالی و شال متصل به هم است. شال این محصول شامل دو نوع حریر ساده و حریر طرحدار می باشد.
18,000 تومان
مقنعه : دخترانه رویا
مقنعه : دخترانه رویا مقنعه دخترانه رویا، محصول شرکت MICI می باشد. این مقنعه دارای هد و یک مقنعه به صورت جداگانه است. جنس آن تریکو است و برای سن پنج تا نه سال مناسب است.
17,000 تومان
مقنعه دخترانه اسپرت
مقنعه دخترانه اسپرت مقنعه دخترانه اسپرت، محصول شرکت MICI می باشد. جنس آن تریکو است و برای رنج سنی شش تا ده سال مناسب است.
15,000 تومان
مقنعه دخترانه آفتابگردان
مقنعه دخترانه آفتابگردان مقنعه دخترانه آفتابگردان، محصول شرکت MICI می باشد. جنس آن تریکو است و برای رنج سنی شش تا ده سال مناسب است.
18,000 تومان
مقنعه دخترانه پروانه
مقنعه دخترانه پروانه مقنعه دخترانه پروانه، محصول شرکت MICI می باشد. جنس آن تریکو و نقاب دار است. این محصول برای رنج سنی پنج تا هفت سال مناسب است.
13,000 تومان
مقنعه دخترانه ملوانی
مقنعه دخترانه ملوانی مقنعه دخترانه ملوانی، محصول شرکت MICI می باشد. جنس آن تریکو و نقاب دار است. این محصول برای رنج سنی پنج تا هشت سال مناسب است.
15,000 تومان