امروز دوشنبه 29 آبان 1396

حنا

چادر ایرانی کریستال ژاپن
چادر ایرانی کریستال ژاپن چادر ایرانی کریستال ژاپن، سبک، ظریف و کمی براق است. جنس پارچه این چادر، لطیف و به علت داشتن درصد منافذ بالا بسیار خنک بوده و به همین دلیل جایگاه خوبی در بین بانوان مشکل پسند پیدا کرده است.
139,000 تومان
چادر ایرانی کرپ ایرانی
چادر ایرانی کرپ ایرانی چادر ایرانی کرپ ایرانی دارای جنس لطیف، سبک و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود. (استفاده از این چادر به منزله حمایت از اشتغال و تولید ملی خواهد بود)
69,000 تومان
چادر دانشجو مچدار (کارشده) سوپر کن کن
چادر دانشجو مچدار (کارشده) سوپر کن کن چادر دانشجو مچدار سوپر کن کن، به دلیل مرغوب بودن پارچه، یکی از پرفروشترین چادرهاست. پارچه این محصول دارای خاصیت ضد لک و تمیز شوندگی آسان است همچنین دارای جنس لطیف و رنگ ثابت است.
99,000 تومان
چادر دانشجو مچدار سوپر کن کن
چادر دانشجو مچدار سوپر کن کن چادر دانشجو مچدار سوپر کن کن، به دلیل مرغوب بودن پارچه، یکی از پرفروشترین چادرهاست. پارچه این محصول دارای خاصیت ضد لک و تمیز شوندگی آسان است همچنین دارای جنس لطیف و رنگ ثابت است.
89,000 تومان
چادر دانشجو مچدار کرپ دلفیا
چادر دانشجو مچدار کرپ دلفیا چادر دانشجو مچدار کرپ دلفیا دارای رنگ مشکی تیره و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود.
79,000 تومان
چادر دانشجو مچدار کرپ ایرانی
چادر دانشجو مچدار کرپ ایرانی چادر دانشجو مچدار کرپ ایرانی دارای جنس لطیف، سبک و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود. (استفاده از این چادر به منزله حمایت از اشتغال و تولید ملی خواهد بود)
59,000 تومان
چادر دانشجو کرپ ایرانی
چادر دانشجو کرپ ایرانی چادر دانشجو کرپ ایرانی دارای جنس لطیف، سبک و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود. (استفاده از این چادر به منزله حمایت از اشتغال و تولید ملی خواهد بود)
59,000 تومان
چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج
چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج چادر ایرانی کن کن کریستال خلیج، سبک، ظریف و کمی براق است. جنس پارچه این چادر، لطیف و به علت داشتن درصد منافذ بالا بسیار خنک بوده و به همین دلیل جایگاه خوبی در بین بانوان مشکل پسند پیدا کرده است.
129,000 تومان
چادر ایرانی کرپ لاکچری
چادر ایرانی کرپ لاکچری چادر ایرانی کرپ لاکچری دارای رنگ مشکی تیره، بافتی ظریف و زیبا می باشد. کمتر چروک می شود و قیمت آن نسبت به سایر انواع کرپ بالاتر می باشد.
109,000 تومان
چادر ایرانی کرپ دلفیا
چادر ایرانی کرپ دلفیا چادر ایرانی کرپ دلفیا دارای رنگ مشکی تیره و بافتی ظریف و زیبا می باشد و کمتر چروک می شود.
89,000 تومان